• Ново
Линија Пронаоѓач RJ45 RJ11 BNC Тестер Голема & Нисконапонски Кабел тестер Подземен Кабел Пронаоѓач Анти-Мешање Жица Tracker NF820 За Мрежен Кабел Тестирање
zoom_in

Линија Пронаоѓач RJ45 RJ11 BNC Тестер Голема & Нисконапонски Кабел тестер Подземен Кабел Пронаоѓач Анти-Мешање Жица Tracker NF820

DEN 3185.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1. Надгради по ну-816, може да се открие кабел локација во подземни или други невидливи кабел, опсег е 0-2м. 2. Сигнал чувствителност за предавател и приемник е прилагодлив. (0-2М). 3. Алигатор клип и грло може да се користи во исто време. 4. Лесно е да ги пратите со целосна AC пречки одбивање. 5. Тон трага живеат кабел со алигатор клип во ac400v висок напон без гори опрема.Опис НУ-820 Trace подземен кабел/ цевка:√Проверете polairty:×Длабочина спектар : 2m Max кабел должина:1000m Working напон спектар : 0~220 Vsensitivity прилагодливи:√Сонда должина прилагодливи:×Напојување за предавателот:Li-battery Power понуда за Примачот:9 V battery Socket за висок напон жица:√.

Избор на купувачот..