• Ново
164pcs Поставите Полиолефин Намалување на Избрани Топлина се Смалуваат Цевка Wire Кабел Изолирани Sleeving Цевки Поставени
zoom_in

164pcs Поставите Полиолефин Намалување на Избрани Топлина се Смалуваат Цевка Wire Кабел Изолирани Sleeving Цевки Поставени

DEN 1128.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Голема колекција на топлина се смалуваат цевки,8 Спецификации,5 бои,164pcs.Обезбедени Внатрешен Дијаметар : 1.0 mm, 2.0 mm, 3.0 mm, 4.0 mm,6.0 mm, 8.0 mm, 10.0 мм, 14.0 mm.Материјал : Полиолефин.Намалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1/2 својата доставени дијаметар).Температурата на работа : -55°C до +125°C. Одобрување : UL Approved Set Вклучува : (Количество x Доставени Внатрешен Дијаметар x Еден Должина)60pcs x φ1.0 x 40mm (Жолта,Црна,Црвена,Зелена)30pcs x φ2.0 x 40mm (Жолта,Црна,Црвена,Сина)16pcs x φ3.0 x 40mm (Жолта,Црна,Црвена,Зелена)16pcs x φ4.0 x 40mm (Жолта,Црна,Црвена,Сина)16pcs x φ6.0 x 40mm (Жолта,Црна,Црвена,Зелена)10pcs x φ8.0 x 80mm (Жолта,Црна,Црвена,Сина)8pcs x φ10.0 x 80mm (Жолта,Црна,Црвена,Зелена)8pcs x φ14.0 x 80mm (Жолта,Црна,Црвена,Сина)Пакетот Вклучува : 164x Топлина се Смалуваат Цевки.

Избор на купувачот..