• Ново
MYSGYH YANGPING - Врата Рампата Граница, Раб Рампи, Згусне Автомобил Рампи Светла Боја Чекор Прагот Подлога Домаќинство Стар Човек во инвалидска Количка Рампи Големина:50 30
zoom_in

MYSGYH YANGPING - Врата Рампата Граница, Раб Рампи, Згусне Автомобил Рампи Светла Боја Чекор Прагот Подлога Домаќинство Стар Човек

DEN 5078.64

Износ
check Во форма достапна за нарачката

◆-Направен од високо-квалитет гума, отпорни, долготрајни, никаква бучава, добар притисок отпор, притисок-отпорни, долг живот,. ◆- Лесно да се носат и транспорт, можат да бидат поставени во задниот кутија, кој се одвојува, нема да се оштети автомобил гуми, слободно спојување, било која комбинација должина, погодно комбинација, лесно да се носат. ◆-Производ големина : 50*30*5 CM. ◆-Материјал : гума, Боја : Црна. ◆-Се применува за : патишта, по скали, на жителите, погодност продавници, хотели, гаражи, паркинг места, влезовите, трговски центри, патот заби, фабрики и други области по улица, погодно за возила да влегуваат и излегуваат. - Забелешка : ве Молиме купувачите според мерењето услови. ★Ние сме производителот специјализирана за продажба на инвалидски колички.Нашите инвалидски колички имаат различни стилови и функции за да се исполнат некој од вашите потреби.Електрични колички ќе ја испрати на батеријата и инвалидска количка одделно.Ќе добиете два пакети од тогаш, ве молиме да се свесни , Полнач, ние ќе одговара на вашата земја е на напон за да се осигура вашата безбедно и нормална, и добредојде купувањето!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail!〓 Производ големина : 50*30*5 CM〓Материјал : гума〓Боја : Црна〓Направен од високо-квалитет гума, отпорни, долготрајни, никаква бучава, добар притисок отпор, притисок-отпорни, долг живот,〓 Лесно да се носат и транспорт, можат да бидат поставени во задниот кутија, кој се одвојува, нема да се оштети автомобил гуми〓Слободни спојување, било која комбинација должина, погодно комбинација, лесно да се носат〓 Опис на Производот : Овој производ е рачно изработени, може да имаат процес дефекти, ве молиме да се разбере - предности : може да се заштити вашиот гуми и автомобили;〓се Применуваат за : патишта, по скали, на жителите, погодност продавници, хотели, гаражи, паркинг места, влезовите, трговски центри, патот заби, фабрики и други области по улица, погодно за возила да влегуваат и излегуваат. - Забелешка : ве Молиме купувачите според мерењето условиprompt1. Ние ги користиме меѓународните логистика, производи генерално треба 15-25 дена да брод, ако повеќе од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро;2. Прирачник за грешка при мерење на овој производ е 1-2 cm.Овој производ нема други делови.Некои грешки може да се случи поради недоволна светлина.Ова не е голем квалитет прашање;Нашата мисија〓〓 Ние ќе правилно пакет секој производ.Ако постои било оштетување за време на транспортот, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го потврди и да го земе колку што е можно поскоро!〓〓 Во секоја пречка простор, оваа патека подлога е многу практична, вие може да ја користите за да overc.

Избор на купувачот..