• Ново
Спреј со Вода Конекција Топката Вентил 4-12mm Црево Barb 1/8 1/2 1/4 Машки Навој Заеднички Фитинг Бакар Цевки Вклучите Фитинг Адаптер (Големина : 8mm Цевка, Нишка Спецификациј?
zoom_in

Спреј со Вода Конекција Топката Вентил 4-12mm Црево Barb 1/8 1/2 1/4 Машки Навој Заеднички Фитинг Бакар Цевки Вклучите Фитинг Адаптер

DEN 588.48

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Широк спектар на употреба : цевка зглобовите се многу погодни за употреба со покачена градина кревети, куќи, фарми, тревници, стаклена градинарство и земјоделски наводнување апликации. 01 : Надворешниот дијаметар 9.7 MM G1/8". 02 : Надворешниот дијаметар 12.7 ММ G1/4". 03 : Надворешниот дијаметар 16 MM G3/8". 04 : Надворешниот дијаметар 20 MM G1/2".На флексибилност и практични комплет подобрува сила и издржливост и се погодни за долготрајна употреба.Црево barb опашка да 1/4 инчи BSP машки конец директно бодликава месинг фитинг фитинг бакар цевки вклучите фитинг adapter01 : Надворешниот дијаметар 9.7 MM G1/8"02 : Надворешниот дијаметар 12.7 ММ G1/4"03 : Надворешниот дијаметар 16 MM G3/8"04 : Надворешниот дијаметар 20 MM G1/2".

Избор на купувачот..