• Ново
LEXIVON 3/4-Инчен Вози Кликнете вртежен момент Клуч 30~300 Ft-Lb / 40.7~406.8 Nm (LX-185)
zoom_in

LEXIVON 3/4-Инчен Вози Кликнете вртежен момент Клуч 30~300 Ft-Lb / 40.7~406.8 Nm (LX-185)

DEN 1679.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПРЕЦИЗНОСТ - Бродови пред-калибриран до +/- 4% точност и е подготвен за користење, калибрација сертификат за следена со сериски број, се Вклучени.ИЗДРЖЛИВИ - Засилен ratchet опрема главата изградена од закорави, термички обработени Хром Vanadium легиран челик, Опремени со цврст челик вратило.ДОЛГОТРАЈНИ - ' Рѓа & заштита од корозија со уникатен и ново измислени Електро-Црна заврши третманот.ПЕРФОРМАНСИ - Карактеристики лесен-за-читање, истакна, жолт печат, dual-опсег на скала.Идентификуваат обележја дури и во ниско-светлосни услови.УДОБНО - Новиот компактен дизајн 3/4" вртежен момент клуч доаѓа со реверзибилна ratchet глава што се вози во двете насоки и мерки вртежен момент во насока на стрелките на часовникот насока.

Избор на купувачот..