• Ново
26mm Метрички MM Комбинација Опрема Ratchet Spanner Клуч 72 Заби
zoom_in

26mm Метрички MM Комбинација Опрема Ratchet Spanner Клуч 72 Заби

DEN 832.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

26mm ratchet spanner. 72 заби акција толку помалку шанси на објектот на лизгање.Bi-хексадецимален (12 двострано) ratchet spanner главата.Огледало полира и заврши за да се спречи rusting.Реверзибилна ratchet едноставно се претвори во ratchet над 180 степени.Професионални метрички MM 26mm ratchet spanner Ratchet spanner Метрички MM spanner 26mm ratchet spanner Комбинација spanner па едниот крај е отворен и од друга, е затворена ratchet spanner 72 заби така работи во 5 степен на зумот што го прави совршен во тесна тешко да се постигне ограничени области 72 заби акција толку помалку шанси на објектот лизгање кој овозможува поголема сила за да се применуваат на spanner Изработени од хром vanadium челик за сила и издржливост Реверзибилна ratchet едноставно се претвори во ratchet над 180 степени Bi-хексадецимален (12 двострано) ratchet spanner главата што го прави цврст стисок на ореви и завртки Огледало полира и заврши за да се спречи rusting и отпорност на Висок вртежен момент capacity SPECIFICATIONS 26mm ratchet spanner Комбинација spanner 72 заби DIN 3113 HRC 42-46 Прстен Вкупна должина 31.5 cm/315mm.

Избор на купувачот..