• Ново
LED Прстен Светлина, Прстен USB Selfie Ореол Светлина со Застане за Десктоп Шминка Фотографија за Selfie Ентузијасти за Фотографи
zoom_in

LED Прстен Светлина, Прстен USB Selfie Ореол Светлина со Застане за Десктоп Шминка Фотографија за Selfie Ентузијасти за Фотографи

DEN 594.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Овој прстен пополнете светлината е ново дизајнирани, постои dimmer на кабелот за напојување на прстен светлина.На dimmer може да се прилагоди за да се конвертира бела светлина, топла светлина и се меша светлина.Светлина и боја може да бидат избрани, лесен за ракување, едноставен за користење, поседуваат повеќе функции кои се многу практични.USB кабелот за напојување контрола напојување, ниска потрошувачка на енергија и многу ниска топлина е предноста на крупен и долгорочни снимање.Обезбеди 30200lx - 48300lx осветленоста на вредноста, температура на бојата од 5555 K‑4005 K.Три извори на светлина на вредноста, фотографи и selfie ентузијасти може да се прилагоди според своите омилени извор на светлина.Прстен пополнете светлината е мал во дизајнот и може да биде ставен на десктоп.На мал ринг светлина во собата е многу погодно за да го сочинуваат, уметност, убавина и мода живеат емисии, видео повици, итн.Функција : 1. Овој прстен пополнете светлината е ново дизајнирани, постои dimmer на кабелот за напојување на прстен светлина.На dimmer може да се прилагоди за да се конвертира бела светлина, топла светлина и се меша light2. Светлина и боја може да бидат избрани, лесен за ракување, едноставен за користење, поседуваат повеќе функции, многу practical3. Обезбеди 30200lx - 48300lx осветленоста на вредноста, температура на бојата од 5555 K‑4005 K.Три извори на светлина на вредноста, фотографи и selfie ентузијасти може да се прилагоди според своите омилени светлина source4. Прстен пополнете светлината е мал во дизајнот и може да биде ставен на десктоп.На мал ринг светлина во собата е многу погодно за да го сочинуваат, уметност, убавина и мода живеат емисии, видео повици, итн.5. USB кабелот за напојување контрола напојување, ниска потрошувачка на енергија и многу ниска топлина е предноста на крупен и долгорочни shooting How да се Користат : 1. Извадете ги сите додатоци и да ја поправите нозете на трибината.2. Поправи платформа и прстен светлина.3. Поправи го цревото мобилен телефон менгеме.4. Поправи платформа и заградата.5. Менгеме телефон цврсто.6. Поврзете на енергија, притиснете го кабелот за напојување dimmer се префрлите на клучеви по моќ, на dimmer, може да се прилагоди и да ги конвертирате три извори на светлина на бела светлина, топла светлина и се меша светлина.По прилагодување на светлината извор ви треба, можете да го користите нормално.Спецификација : Предмет Тип : LED Ри.

Item Type:
LED Ri

Избор на купувачот..