• Ново
BOURINA Сомот Sherpa Ќебе Ватенка, Супер Кадифен Ватенка 3-Парче Постелнина Големи Двострано Кадифен Удобност Softest Ватенка Сетови, Кралот 106×94 Чоколадо
zoom_in

BOURINA Сомот Sherpa Ќебе Ватенка, Супер Кадифен Ватенка 3-Парче Постелнина Големи Двострано Кадифен Удобност Softest Ватенка Сетови,

DEN 1391.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Микрофибер. 【МУЛТИ-ГОЛЕМИНА ИЗБОР】Вклучуваат 1 Ватенка 2 шамс : КРАЛИЦАТА 90"x94"+2 шамс 20"x26",KING106"x94"+2 шамс 20"x36". 【ПРОИЗВОД МАТЕРИЈАЛ】 : 100% Полиестер (аце); Sherpa(назад);. 【УНИКАТЕН ДИЗАЈН ФИЛОЗОФИЈА】 : задниот дел е lambskin потопол и поудобно.Носи подобар сон на ладни зимски ноќи. 【ПРЕМИУМ МИКРОФИБЕР ИЗБОР】 : Фина текстура, мека на допир, нема бол, нема промена на бојата, но тоа ќе биде малку пролеа поради ткаење принцип.Без иритација на кожата и нема алергии.Beautifulappearance и богати бои. 【PINSONIC ВТИСНУВАЊЕ】 : Ова coverlet собата е многу лесно да се грижи за.Тоа е Машина мие со ладна вода со слични бои.Собори сува на ниска топлина.Не кајгана – Не Исчезнат – Не го Соберете!!Конструиран да трае многу долго ако се одржува правилно.Bourina е бренд, тоа е крајната компанија мисија е да им се овозможи на купувачите wramth и дружењето со висок квалитет на постелнина производи во целиот свет.Оваа мисија е она што го дефинира нас како бренд се движат напред и она што ние го правиме.Донесување на топло, удобно и висок квалитет на постелнина производи со интимни услуга за глобалните потрошувачи е што работиме како компанија.Овој бренд мисија е причината поради која Bourina постои како бренд и она што го овозможува тоа да се направи на работа го прави тоа.Постелнината производи се прво и основно треба да се суди според квалитетот и дизајнот, сè друго секунда.

Избор на купувачот..