• Ново
Пред Batwing Горниот Обтекател Качулка За Харли Електра Стрит Глајд Роуд Кинг FLHR
zoom_in

Пред Batwing Горниот Обтекател Качулка За Харли Електра Стрит Глајд Роуд Кинг FLHR

DEN 1000.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Fitment Харли FL Туринг Модели 1996-2013 , ОЕМ Дел Бр 58236-96 (за референца само).Резервни 100% Сосема Нов , Боја : Живописни Црна (насликани заврши, сјајна црна боја).Лесен за инсталација и без инсталирате инструкции,хардвер Монтажа не се вклучуваат , Пред се направени навој дупки за лесно да се закачите на внатрешниот обтекател.Ова е совршена замена за вашиот разбиена, носи, или изгребан обтекател школка! , Изработена од дебел суровини ABS вбризгување-моделирана пластична, тоа доаѓа со убава мазна површина директно од шприцоване машина. , Не-Монтажни стил.Пакет Вклучуваат 1x Обтекател(Како на Сликата Прикажани).Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање.

Избор на купувачот..