• Ново
IWELL Кујна Бејкер е Управување со Складирање и 8 Куки, 4 Ниво Микробранова Стои со Кабинетот, Кафе Бар Станица за Мал Простор, Селски Браун
zoom_in

IWELL Кујна Бејкер е Управување со Складирање и 8 Куки, 4 Ниво Микробранова Стои со Кабинетот, Кафе Бар Станица за Мал Простор, Селски

DEN 3503.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

????[Направи Кујна Организиран] Нема повеќе простор во кујната или дневната соба?IWELL бејкер е управување со складирање е одличен помошник.Компактниот вертикален дизајн нуди голем простор за складирање во ограничен простор.Тоа може да се приспособат на вашата микробранова печка, кафематот, toasters, blenders или другите кујнски апарати, и направи да уживаат во готвење без било хаос. ????[Enlarge Вашиот Простор за Складирање] Големина : 35.4"L x 15.7"W x 33.5"Ж. На микробранова стои со вертикални структури не заземаат премногу подот.нашите комунални микробранова кабинет може да се користи како кафе бар станица или бифе табела за чување садови, садови, вино, морнар, toaster, и сите други нешта што го сакате, исто така се користи како елегантен канцеларија за складирање кабинет, bookcase, бања стои кабинет за ставање вашите книги, оркестарот, занаети и повеќе. ????[Здрав s рек е во можност да се вклопат толку многу за тоа додека не се гледа преполни.Можете да поставите голем crockpot, toaster, може да настроената, griddle, и coffeemaker на врвот полиците, и миризливи свеќи и неколку помали објекти на страна полиците, сува храна се вклопуваат во кабинетот.Ова навистина ви помогне да ги организирате вашата кујна повеќе пријателски спрема корисникот.Тоа може да го искористите за вашиот кафе бар, микробранова печка и други пијат станица.

Избор на купувачот..