• Ново
LumberUnion Жените Мека Spandex Триаголник Прилагодливи Графички Bralette
zoom_in

LumberUnion Жените Мека Spandex Триаголник Прилагодливи Графички Bralette

DEN 2028.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

МАТЕРИЈАЛ : 90% Полиестер, 10% Spandex.Да се промовира одржлива средина за сите, полиестер е направена од рециклирани шишиња со вода и секое купување резултати во донација на Американската Шуми Организација за да повторно дрвја во Северна Америка.КВАЛИТЕТ : материјалите кои се користат во процесот на донесување на Lumber Union е bralette е од највисок квалитет.Употребата на одговорно извори материјал обезбедува целосна транспарентност во производството на секоја жените градник, што резултира во мека, дише, комфорни и издржливи под облека.ОДГОВАРА : жените на градник е softest, повеќето удобно, дише, опуштено bralette што некогаш ќе се стави на.Во мешавина од полиестер и spandex резултат во совршена форма погодни за сите телесни типови.Сите Lumber Union е ознаките се прикажани за создавање на tagless, itchless искуство за секојдневно носење.ДИЗАЈН : Секој градник е дизајниран со клиентите прв начин на размислување.Четири начин се водат дизајн резултати во повеќето дише, флексибилни, влага wicking, интимни носат познат на жените.Не затворање дизајн создава совршен носи искуство со не чеша или затворачите да се грижите за преку вашиот работен ден или работат надвор.На bralette е совршен за секојдневна повик носат за висок интензитет активности од трчање, пешачење, пливање, велосипедизам, тенис, удирање во салата, или било која друга активност што може да се мисли на.Пар со Lumber Union е Boyshorts или Бикини да се создаде крајната се погледне за спалната соба или на плажа.

Избор на купувачот..