• Ново
Пауел Мебел 990-332 Парцела 2-Врата 2-Фиока Конзола, Бела 30 L x 13.75 W x беа 25,5 H
zoom_in

Пауел Мебел 990-332 Парцела 2-Врата 2-Фиока Конзола, Бела 30 L x 13.75 W x беа 25,5 H

DEN 4933.44

Износ
check Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .БРОДВЕЈ ПОДОТ СВЕТИЛКА ДИМЕНЗИИ : 61.5" Висок x 17" Широк, Тежина : 18.7 LBS.МЕДИУМ БАЗА СВЕТЛИНА ГРЛО : 3-75 Вати A19-Тип Блескаво Светилки, 225 Вкупно W, Не Вклучува Сијалица(s); E26 Штекер Компатибилен со Блескаво, CFL, Халоген или LED Светилки Полн Спектар на Затемнување кога се користи со Dimmable Сијалица и Dimmer Switch.ИНСТАЛАЦИЈА : Две-Коло Ротари Префрлете се на База и 12' Жица Вклучени.ETL Одобрена за ВНАТРЕШНА Локации.ДЕТАЛИ : Изградени од Челик со Масло Протри Бронза Заврши и Беж Ткаенина Сенка. 31" висок целина.Тапан сенка е 19 1/2" широк x 10" висока.База е 11" широк во најширока точка.Тежи 10 кг.Користи два максимум 60 вати стандард-медиум база E26 светилки (не се вклучени).Близнак на-исклучување на светлина повлекува.Ное селски две-светло табела светилка од страна на Френклин Железо Работи осветлување бренд.Идеална се погледне за farmhouse или селски декор.Зачукуваше бронза заврши.База е направена за да изгледа како тоа е зачукуваше во форма.Смола фрлија изградба.Овес боја ткаенина тапан сенка. 8 метри долга костенлива кабелот. 100% Полипропилен Куп.Увезени. [НЕ-ПРОЛЕВАЊЕ] : Стручно машина-ткаени од enhanced мека синтетички влакна се издржливи кои имаат практично не-пролевање куп за крајна погодност. [КАДИФЕН Започне вашиот килим пребарување со Safavieh и да се истражуваат 100.000 производи денес.Вклучува : 1 (Еден) служи количка.Цврсти дрвени предмети рамка заврши во cappuccino.Две (2) групи на shelving со безбедноста guardrails.Дувачкиот electroplated акценти.Casters за удобен мобилност.Три (3) шише вино за чување.Лимит на тежина : 25 фунти (секоја полица).Собранието Е Потребно : Да.Мерење : 24.75" ширина x 15.75" длабочина x 31.25" висина.Светилка крај : Антички Сива боја. 12 X14 X10 Овес Лен тапан сенка.Прекинувач : 3-начин.Осветлување стил : традиционален.Wattage : 150. Слоевит антички бела завршница. 2 вратата, 2 фиока конзола.Единствен прилог на секоја соба во вашиот дом.Е комбинација на антички, корави изглед со рустикален, индустриски чувствуваат.Целосно се составуваат.Пратката Колекција е комбинација на антички, корави изглед со рустикален, индустриски чувствуваат.Неговиот потресен изглед е тренди, популарна и полн со уникатен карактер.На Слоевит Антички Бела заврши конзола има две врати и две фиоки кои обезбедуваат зголемената количина на простор за складирање.Декоративни повлекува акцент на фронтови на секоја фиока.Единствен прилог на секој простор во вашиот дом.Целосно се составуваат.

Избор на купувачот..