• Ново
HaSteeL 12In Сирење Топење Купола & 8x4In Леано Железо Скара Притиснете, од не ' Рѓосувачки Челик Basting Покрие со Тешки Бургер Сланина Притиснете, Griddle Додатоци за Teppanyaki Рамен
zoom_in

HaSteeL 12In Сирење Топење Купола & 8x4In Леано Железо Скара Притиснете, од не ' Рѓосувачки Челик Basting Покрие со Тешки Бургер

DEN 503.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[ГОТВАЧ ОДДЕЛЕНИЕ QUALITY] - Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик круг на топење купола, мала тежина но цврсти доволно, Мат заврши обезбеди средства за чистење без кавга, Griddle притиснете е направен од тешки леано железо и без било слој супстанции порака во вашата храна, Трајни и здрава во дневниот готвење. [ГОЛЕМИ BASTING ПОКРИЕ] - Сирење топење купола е до 12" во дијаметар и 2" во височина, се Создаде поголема покриеност на повеќе хамбургер patties или количина на зеленчук, Круг валани rim го прави пареа проток назад заедно без преливник, Ергономски пластични heatproof се справи и машина за миење садови безбедно. [ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО СКАРА ПРИТИСНЕТЕ] - Мерки 8in од 4in и 2.2 lb на скара тежина, Жлебови текстура ќе ја напушти атрактивни скара марки на било која храна, Премија солидна дрвена рачка обезбедува удобен контрола, обезбедува вашите раце горат-слободни и го намалува рака замор, отпорност на Корозија и не е лесно да ' рѓа. [ЗАБРЗА ГОТВЕЊЕ ВРЕМЕ] - Griddle купола е совршен за дозволувајќи им на чад за да циркулира рамномерно внатре, Чување храна сочни и топло, Топење сирење брзо, Скара притиснете им помага да се задржи и дистрибуција на топлина совршено, Изедначување bacons за да се избегне тоа виткање и притискање од вишокот на масти или течни од месо. [КУЈНА & COOKOUT BBQ] - се Вклопуваат во сите гас или електрични скари, griddles, skillets, flattop, teppanyaki и индукција печки, Одлична за стекови, сендвичи, пици, quesadillas, flatbreads, сендвичи и paninis, Направи готвење е многу полесно, pleasanter и поефикасно, пристоен подарок за татко, маж или дечко.Здрава & BPA free.Корозија & рѓа отпорни.Нема деформација или пукање.Машина за миење садови безбедно 7 лесно да се чисти.Долготрајни во дневниот готвење. 100% задоволството на гарантира.Ве молиме да користите благ детергент да темелно да се мијат оние остатоци од производство пред првата употреба.Ве молиме користете мека партал да ги избрише ги сува наместо да се исуши за да се избегне вода дамки по својата издржливост.Ве молиме чувајте го купола и притиснете на суво место за својот прекрасен изглед и перформанси.Здрава & BPA free Corrosion & рѓа resistant No деформација или cracking Dishwasher безбедно 7 лесно да се clean Long траен во дневниот cooking100% задоволство да се гарантира.Ве молиме да користите благ детергент да темелно да се мијат оние остатоци од производство пред првата употреба.Ве молиме користете мека партал да ги избрише ги сува наместо да се исуши за да се избегне вода дамки по својата издржливост.Ве молиме чувајте го купола и притиснете на суво место за својот прекрасен изглед и перформанси.

Избор на купувачот..