• Ново
Жените Диносаурус Sweatshirt Долг Ракав Splice Блузи Цртан филм Симпатична Дуксери Тинејџерите Девојки на Повик Pullover
zoom_in

Жените Диносаурус Sweatshirt Долг Ракав Splice Блузи Цртан филм Симпатична Дуксери Тинејџерите Девојки на Повик Pullover

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

☞ За ПРЕБАРУВАЊЕ за "YSLMNOR" за повеќе Нова облека ☜.Произведено во САД или Увезуваат.Работи Мали.Цел 1-2 големина нагоре.Машина За Миење.СУПЕР МЕКИ Материјали.удобен,која се протега и лесен.Ќе се направи една симпатична облека да се носат секојдневно.Симпатична диносаурус spines drawstring дуксери, новина спиење писмо графички печати, долг ракав, pullover затворање sweatshirt.Симпатична и уникатен дизајн.СИМПАТИЧНА ДИНО КАЧУЛКА : Женска Тинејџерите Животинско Симпатична Аниме Емо Диносаурус Cosplay Цртан филм Кошула Качулка Hoody Врвот.Доаѓа во многу големини и бои.МОДЕН КАЧУЛКА ЛЕСНО ДА СЕ МЕША И НАТПРЕВАР.Оваа качулка е, мора да ги имате во вашиот гардеробер, без разлика дали ќе се случува за еден неврзан или спортски ИЗГЛЕД.Овој сестран две парче облека, исто така може да се надополни со патики, чизми или сандали за да се заврши око-фаќање на изглед!.СОВРШЕН ПОДАРОК ИЗБОР.YSLMNOR Мода Качулка е најстариот внимателен подарок можете да изберете да се изненади себе си, ќерка ми, внука, внука или goddaughter на нивните родендени, Божиќ, денот на Благодарноста или било која друга посебна прилика.таа изгледа одлично и е мека.Големина Детали ве Молиме проверете ја големината информации на сликата пред да нарачате (Не Големина на Табелата). -Добредојдовте На YSLMNOR Продавница- ви Посакувам пријатен шопинг искуство во YSLMNOR YSLMNOR е посветена на обезбедување на високо квалитетна женска облека и додатоци.Без разлика дали тоа е пред или по купувањето, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт на YSLMNOR услуга тим, ние ќе го реши тоа за вас.Симпатична Диносаурус Дуксери Kawaii Суичери Памук и Полиестер.Мека атмосфера и кожа-пријателски материјал.Добри подароци за вашата прекрасна ќерка!Симпатична графика sweatshirt , Долги шарени ракав качулка, Pullover блузи со drawstring, Лабава одговара стил.На Диносаурус дизајн е толку симпатична!Одлично да се носат со leggings, панталони, фармерки и здолништа.За Жените/ Тинејџерски девојки/ Јуниори.Повод : Обичниот, Секојдневен живот, Дневна облека, Училиште, Партија, Датумот.За Пролет, Есен и Зима.Големина на Табелата(1 Inch=2.54 см) : ве Молиме Овозможи 0.5-2 Inch се Разликува Поради Прирачник за Мерење, ви Благодариме!Големина на Прашањето : П:јас обично се носат големина Медиум и јас сум малку се грижите за szie, која големина, треба цел?На:ние сме Азија Големина,се кандидира помала од НАС големина,па јас ќе ви препорачуваме да изберете една големина или две големина поголема отколку што вообичаено големина , тоа ќе биде се повеќе се релаксираат и удобно.Големина : S - US : 4 - Биста : 108cm/42.52" - Рамо : 64cm/25.20" - Sleeve : 47cm/18.50" - Должина на : 62cm/24.41" Големина : М - со НАС на : 6 - Биста : 112cm/44.09" - Рамо : 65cm/25.59" - Sleeve : 48cm/18.90" - Должина на : 63cm/24.80" Големина : L - со НАС на : 8 - Биста : 116cm/45.67" - Рамо : 66cm/25.98" - Sleeve : 49cm/19.29" - Должина на : 64cm/25.20" Големина : XL - US : 10 - Биста : 120cm/47.24" - Рамо : 67cm/26.38" - Sleeve : 50cm/19.69" - Должина на : 65cm/25.59" Големина : XXL - US : 12 - ust : 124cm/48.82" - Рамо : 68cm/26.77" - Sleeve : 51cm/20.08" - Должина на : 66cm/25.98" Боја : Портокал | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Избор на купувачот..