• Ново
24 Парчиња 8 Бои на Виножитото Моливи Забава Обоени Моливи за Деца, Моливи во Боја на Виножитото Партија Услуги, 8 Бои во 1, Црна Дрвени Мулти-Боја Моливи за Деца Цртеж ?
zoom_in

24 Парчиња 8 Бои на Виножитото Моливи Забава Обоени Моливи за Деца, Моливи во Боја на Виножитото Партија Услуги, 8 Бои во 1, Црна

DEN 313.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Квалитет на материјалот : овие виножито моливи се изработени од дрвен материјал, па молив барел е здрав и удобно да се одржи; густа јадро е лесно да се изостри и отпорни на кршење; На моливи се долготрајните на околу 7 инчи во должина.Мулти-обоени основни : овие забава моливи за деца јадра се дизајнирани 8 бои во 1, вклучувајќи црвена, портокалова, жолта, зелена, цијан, сина, розова и виолетова; Можете да го моливи за да се добие различни бои; Со моливи се добро пигментирани да ви помогне да се утврдат градиенти или шарени нијанси за да ја збогати вашата coloring book, без исчезнува лесно, значително избор за сликарство и скицирање.Применливи прилики : овие виножито обоени моливи се внимателен подароци за Божиќ, роденденот или на денот на Благодарноста, дали примачите се аматерски уметници или почетници; Овие 核心词 ќе се поттикне креативноста и имагинацијата и се особено погодни за одгледување на децата; За цртање уметности и занаети проект, уметност резерви, училница потреби, секојдневни маркери или партија услуги, овие моливи се добар избор.Совети : овие моливи во боја на виножитото партија фаворизира само треба да се применат од страна на децата на 3 години; се Претвори моливи нежно и рамномерно кога се острат, бидејќи Ако користите премногу сила или направете го тоа unevenly, молив core може да биде напукнато или скршено.Повеќе цели : овие црни дрвени мулти-боја моливи може да се примени не само како цртеж моливи за деца и сликари, но уште поважно, тие може да се користи како алатка за да чешел преку белешки и проекти, така што ќе може да се најде клучот поени прецизно и зачувај вашето време.Овие виножито моливи се погодни за боење книги и сликарството или скицирање книги, ви нудиме можност да уживате во забавата на боја, и им даде на вас и вашите пријатели или соученици среќен искуство.Овие забавни моливи за деца, исто така, внимателен подароци за семејството, пријатели, деца, тинејџери и возрасни, на Нова Година, Велигден, денот на Благодарноста, Божиќ, или нивните родендени.Тие ќе бидат изненадени од, како значајни подароци.Карактеристики : Материјал : графит, дрво Боја : како што е прикажано на слики Должина : 7 инчи Пакетот вклучува : 24 x Виножито моливи Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки во големина.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Избор на купувачот..