• Ново
Божиќните Празници Јадење Сушење Мат Црвена Камион Дрво Зелена Сезона Сушење Мат, Зима Јадење Сушење Мат за Кујна Контра Мат 18 x 24 Инчен
zoom_in

Божиќните Празници Јадење Сушење Мат Црвена Камион Дрво Зелена Сезона Сушење Мат, Зима Јадење Сушење Мат за Кујна Контра Мат 18 x

DEN 383.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Кујна сушење подлоги, направен од високо-квалитет полиестер и композитни сунѓерот материјали, брзо се апсорбира вода и чувајте кујната countertop суви и чисти.ДВЕ ГОЛЕМИНИ : Нашата Чинија Сушење Мат има две големини на 16x18in и 18x24inch.Погоден за повеќето кујната countertops.Можете да изберете големина сакате, според кујната countertop.ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ : единствена виси јаже дизајн на нашата кујна сушење мат може да бидат обесени без зафаќа никаков простор.Мека и свитлива, лесен за чување.Кога не е во употреба, само превиткајте го и фрли го во некоја фиока или навивам тоа на друго место.БРЗО СУШЕЊЕ : Направен од микрофибер, со висока апсорпција.Може да се стави садови и тави, садови и стакло директно на мат.Нашите сушење мат чува вашите садови и стакло чиста и уредна.ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНА : Сад сушење мат може да се користи на двете страни.Тоа може да се користи како заштитна подлога за заштита на countertop и садови; тоа исто така може да се користи како countertop изолација подлога за да се задржи топло.Може да се користи во кујни, тоне, јадење маси, итн.

Избор на купувачот..