• Ново
Црево стеги асортиман 3/8~5/8 Инчен 35pcs 304stainless Челик, Цевки Цевки Стеги Нерѓосувачки Тенкото Црево Клипот Прстен Гориво Линија Стегач за Полнење, Клипови Црв Опрема Цр
zoom_in

Црево стеги асортиман 3/8~5/8 Инчен 35pcs 304stainless Челик, Цевки Цевки Стеги Нерѓосувачки Тенкото Црево Клипот Прстен Гориво Линија

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Целата Црево Стегач (Вклучувајќи Бендот, Домување И Завртка) Се Направени Од Премија На 304 Нерѓосувачки Челик Материјал Сол Отпорни, Анти - ' Рѓа Анти-Корозија Водоотпорен Нафта-Доказ Стеги Се Здрав Силен И Сигурен.Justable Slze Спектар Стеги Се Флексибилни И Нодуларен Со Широк Прилагодлива Големина Опсег Од 10-16mm 3/8-5/8" Инчен Одговара За Црево надворешен Дијаметар 10-16mm 0.39-0.63 Инч.Стеги Се Користи Во Обезбедување На Црева Цевка За Кабелска Цевка За Гориво Линии Итн Совршено Да Се Применуваат Во Автомобилската Индустриски Брод/Marineshield Домаќинство Итн Двете Затворен Или Отворен.Обновливи Ако Не Сакате Да Ги Остави На Исто Место Може да Се Употребуваат И Рециклираат Бидејќи Висок Квалитет на Материјалите Ги Направи Работа За Долго Време.Користете Шрафцигер Да Се Стегне Или Олабавување На Завртката На Црева Клипови Потоа Се Прилагоди На Големината Обезбедува Цевка Менгеме Цврсто Во Место. 304 од не ' Рѓосувачки Челик Црева Менгеме Вкупно 35pcs 0.39-0.63 Инч.Тоа Може Да Се Користи За Да Се Зајакне Автомобилот Цевки, Брод Цевки, Градина Водоводните Цевки, Кујна Цевки, Индустриски Цевки, Итн. 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внимателно Направени, Вкупно 35pcs 35pcs 0.39-0.63 Инч.

Избор на купувачот..