• Ново
KAX 6x4.5 Тркала Изолација 1 Дебела M12x1.25 Studs 66.1 mm Центар Понесе Одговара за 2005-2018 Граница 2005-2012 Pathfinder 2005-2015 Xterra Pack of 4
zoom_in

KAX 6x4.5 Тркала Изолација 1 Дебела M12x1.25 Studs 66.1 mm Центар Понесе Одговара за 2005-2018 Граница 2005-2012 Pathfinder 2005-2015

DEN 2159.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

СПЕЦИФИКАЦИИ : 4pcs 1" Дебелина 6x4.5" (6x114.3мм) Топ Моделот 66.1 mm Центар Понесе 12"x1.25 Навој Studs/Ореви.ВОЗИЛОТО ОПРЕМА : Компатибилен Со 2005-2018 Граница 2005-2012 Pathfinder 2005-2015 Xterra.БЕЗБЕДНОСТ & BENIFIT:Сет од 4 Висок Квалитет Тркала Адаптери/Изолација овозможи екстра царинење меѓу воланот и тркала центар собранието зголемување на форумот кој овозможува поголема гуми инсталацијата на возилото.Тркала изолација, исто така, се зголеми на возилото перформанси во услови на ракување и влечење.Понатаму воланот е од центар собранието, подобри својата сила.ЦЕЛОСЕН КОМПЛЕТ со ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : KAX тркала spacer поставете ги содржи сите потребни завртки и повлечи ореви за комплетна инсталација.Тркала изолација се прошири на тркала надвор од возилото дава поагресивен изглед, што, исто така, овозможува голема кочница caliper инсталации или лифтови/намалување колекции.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : ре-проверува вашето возило компатибилност (Година/Направат/Модел) во Опис на Производот ПРЕД купување на овие тркала изолација.Ние нудиме професионални и Технички Услуги.Ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници тим ако имате било какви проблеми.

Избор на купувачот..