• Ново
Симулација на Ice Cube - 12pcs Пластични Мулти-Боја Прозрачна Ice Cube со Шарени Светлина за ноќта на Вештерките Партија Свадба Клуб Бар Шампањ Кула Декорација (12PCS)
zoom_in

Симулација на Ice Cube - 12pcs Пластични Мулти-Боја Прозрачна Ice Cube со Шарени Светлина за ноќта на Вештерките Партија Свадба Клуб

DEN 335.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ИДЕАЛЕН ЗА ПАРТИЈА ДЕКОРАЦИЈА : Совршен за божиќ партии, Божиќ декорација,Божиќ подароци, ноќни клубови, барови, караоке забави, свадби, базен светла,шампањ кули и други празник украси.(NOTEA : Мали делови,не е за деца под 3 години.Користење со возрасни надзор само).Осветлете ВОДА КОЦКИ ДИЗАЈН : led течни сензор за коцки мраз се течни активира - Led диодите автоматски да се префрла од кога се става во вода и исклучување на уредот повторно, кога ќе ги извади.(Забелешка : Откако ја презема надвор од вода, ве молиме да користите крпа или ткиво на суво чувствителната точказавртки & батеријата за повторно користење).ШИРОКО се КОРИСТИ : Без пламен, восок пушат или хаос, совршен за ЛГБТК настани како што се Геј прослави, партија, бар , ноќен клуб настани, паради, Лас Вегас базен партии, клубска, музички настани и други празник декорација со неверојатна потрага во темна атмосфера.Стави тоа во базен, када или фонтана, тоа може да создаде романтична атмосфера.И тоа е совршено када помош за да се задржи вашиот малку еден во вода доволно долго за да добиете чист.СЕДУМ БОИ МОЖЕ да СЕ МЕНУВА : Секој зголеми ice cube полека може да се промени боја, 2-3 секунди се промени бојата, постојат седум бои, во сите.Време е за 20 часа, светлата се посветли од 8 часа, по што, таму е се помалку и помалку светлината (ice cube е за еднократна употреба украс).БАТЕРИЈАТА е ВГРАДЕНА : Производи се батерија-погон, секој од нив доаѓа со батерии веќе монтирани, но батерии НЕ се заменливи.Боја : 12 PCS.

Избор на купувачот..