• Ново
С&D Алатка Компанија 11565-AX452 Директно Заб М-42 Кобалт Страна Мелење Машина, Директно Заб, 4 Машина со Дијаметар, 3/4 Ширина на Лицето, 1 Дупка Големина, 24 Број на Заби
zoom_in

С&D Алатка Компанија 11565-AX452 Директно Заб М-42 Кобалт Страна Мелење Машина, Директно Заб, 4 Машина со Дијаметар, 3/4 Ширина на

DEN 4198.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

М-42 Кобалт Страна Мелење Секачи - Директно Заб.Директно Заб - Машина со Дијаметар : 4 - Ширината на Лицето : 3/4 - Дупка Големина : 1 - Број на Заби : 24. Зголемување Алатка Живот, Пониски инвентар Трошоци, Поголема Метал Отстранување Стапки.Произведено во САД.Денес е електронски контролирани топлина лекување и лабораториски капацитети се произведуваат со висока цврстина алатка за сечење материјал кој поседува одлична отпорност на сечење температура и носат со грубост што претходно беше недостижна.

Избор на купувачот..