• Ново
Еколошки дрвени моливи (30 компјутери за барел) триаголен зафат пенкало дизајн, графит HB доведе core со гумичка, погоден за деца и возрасни за да напишете скици и боја
zoom_in

Еколошки дрвени моливи (30 компјутери за барел) триаголен зафат пенкало дизајн, графит HB доведе core со гумичка, погоден за деца

DEN 1636.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1. [Заштитата на животната средина материјал молив] : пишување ефект ќе биде подобро.Ние обезбедуваме црно дрво и најавите моливи да се изберат за клиенти со различни потреби. 2. [HB Триаголен Молив] : HB цврстина е умерен, триаголник е најсоодветен за деца да се сфати, не е лесно да се падне, многу погодна за обука на децата со пишување способност.Возрасните се исто така погодни. 3. [Со Гумичка] : не-загадувачките гумичка е медиум мека, може да обезбеди доволно цврстина да се справи со тешки бришење, но можат да обезбедат доволно заштита за да се заштити вашиот труд. 4. [Пре-наострен моливи] : На моливи се заостриле во однапред и може да се користи по што се земени.Ова заштедува на корисникот време и е лесен и брз. 5. [Други информации] : Пет молив бои (моливи изглед), жива, светли бои прават луѓето среќни; должина : 20cm (7.87 инчен); пакување : 30/барел.Материјал Тип : Дрво.

Избор на купувачот..