• Ново
SINLAND Микрофибер Јадење Сушење Мат Супер Абсорбента Јадење Сушење Рек Влошки Кујна Контра Мат 16Inch X 18Inch Браун Pack 2
zoom_in

SINLAND Микрофибер Јадење Сушење Мат Супер Абсорбента Јадење Сушење Рек Влошки Кујна Контра Мат 16Inch X 18Inch Браун Pack 2

DEN 861.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени од микрофибер,ултра абсорбента и брзо сушење јадење сушење мат.Пакување од 2 countertop абсорбента кујна сушење душеци за јадења се идеални за сушење на стакло, есцајг, лонци, тави, и многу повеќе.Во комбинација со тенок слој од пена помеѓу две висок квалитет, исклучително абсорбента, трајни, микрофибер слоеви.Обезбедува перница за деликатни јадења и stemware.Исто така ги штити вашата контра од гребнатини и scuffs кога ќе се ставаат под мали апаратот.Многу издржлив и да се мие со ладна вода со течен детергент, собори сува ниска.

Избор на купувачот..