• Ново
Krator Универзална Црна Интегрирани Мотоцикл Ретровизори со LED Пак Сигнали Компатибилен со Хонда VTR 1000 Пресретнувачи Супер Сокол
zoom_in

Krator Универзална Црна Интегрирани Мотоцикл Ретровизори со LED Пак Сигнали Компатибилен со Хонда VTR 1000 Пресретнувачи Супер Сокол

DEN 292.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Висок Квалитет на Црна LED Пак Сигнали Интегрирани Огледала (Лево и Право Страни).Прилагодливи Огледало Агол, Горе и Долу, Лево и Десно.Количина : 1 Пар (Лево и Десно).Бренд : Krator Боја : Црна.Компатибилен со Kawasaki Concours Војаџер ZG 1000 1200. ***Карактеристики : *** -Висок Квалитет Црна LED Пак Сигнали Интегрирани Огледала (Лево и Право Страни)-Прилагодливи Огледало Агол, Горе и Долу, Лево и Десно-Екстремно Светла LED Пак Сигнали. 100,000+ Часа Долготрајни-Универзална Fitment за Мотоцикли, Спортски велосипеди, Скутери и сл.-Лесно да се Инсталира, Завртки Директно на Акции Монтажа Точка ***Спецификации : ***Боја : Црна - Материјал : Акрил, Пластика и Метал-Сијалица Тип : LED-Бренд : Krator-Состојба : 100% Сосема Нов ***Fitment : *** -Универзален и за Спортски велосипеди со 2 Гром Монтажа Поени (Потврди Fitment Пред Купувањето)-Прилагодлив за Монтажа Гром Растојание : 1-1/8" да 2-1/2" (Центар до Центар)-Се вклучени во секој пар на Огледала : -4 x 6mm Завртки***Важно ве Молиме Прочитајте : *** ве Молиме потврдете мерења и fitment на вашето возило пред да го купите.Модификации може да се бара.Сите мерења се приближни. ***Пакет Вклучува : ** * *-2x Огледала (Лево и Право)- Упатство не се вклучени - Компатибилен со Kawasaki Concours Војаџер ZG 1000 1200.

Избор на купувачот..