• Ново
2 Пакет Реверзибилна Јадење Сушење Мат, Ултра Абсорбента Микрофибер Јадења Drainer Подлога за Кујна Контра 16x18 (Мачка)
zoom_in

2 Пакет Реверзибилна Јадење Сушење Мат, Ултра Абсорбента Микрофибер Јадења Drainer Подлога за Кујна Контра 16x18 (Мачка)

DEN 455.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Премиум Материјал : сушење мат за кујна counter е направен од 100% висок квалитет на полиестер микрофибер брзо може да апсорбира влага.Чувајте ги вашите кујната countertops суви и чисти.Дебел подлога штити breakables од хард countertops.Мулти-функционални : Можете да нека фаќа drips под јадење сушење на решетката да се задржи на контра суви и чисти, или можете да поставите шишиња, лонци, тави, чинии, чинии, чаши, ножеви, есцајг, служи опрема, стакло, stemware, садови и така натаму директно на мат.Совршена Големина за да се обиде тоа под твојата чинија, сушење rack во местото на пластични мозоци одбор.Ставете ја под вашата апарати (миксер, blender, итн.) за да се заштити вашата контра врвот од гребнатини и scuffs.Превиткајте го за лесно складирање!.

Избор на купувачот..