• Ново
17pcs Само Центрирање Вежба Малку со Хексадецимален Клуч High Speed Челик за Машини Дупка Настроената Алатка
zoom_in

17pcs Само Центрирање Вежба Малку со Хексадецимален Клуч High Speed Челик за Машини Дупка Настроената Алатка

DEN 539.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Високо Квалитетен Материјал : Тоа е направен од висок квалитет на high speed челик за да се обезбеди висока цврстина, издржливост и одличен дупчење перформанси.Автоматско Позиционирање : Со автоматско центар за позиционирање функција, не ќе се движат, да се подобри точноста и ефикасноста на работата, лесен за употреба.Dual Лице Дупка : Dual лице дупка дизајн, може брзо и автоматско празнење на пилевина во дупки на двете страни, ќе не направи вежба малку заглавена.Широко се Применува : Погоден за шарки, рачки, фиока водичи, машини, итн, погоден за професионалци и DIY ентузијасти.Целосен Комплет : комплетен сет на дупчење колекции, зглоб вежби во 8 различни големини, 1 хексадецимален клуч и 8 замена вежба битови за да ги задоволат вашите потреби.Спецификација : Предмет Тип : Дупка Настроената Материјал : High Speed Челик Производ Модел : 1/4in, Прибл. 5mm/0.2 во, 13/64in, 11/64in, 9/64in, 7/64in, 5/64in Тежина : Околу. 282g/9.9 оз поле на Примена : Вратите и Прозорците, Шарки, Зглоб Отворања, итн Пакет Листата : 8 x Дупка Настроената 8 x Малку Вежба 1 x Клуч Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи некои грешка.

Item Type:
Hole Opener
Material:
High Speed Steel
Product Model:
1/4in, Approx. 5mm/0.2in, 13/64in, 11/64in, 9/64in, 7/64in, 5/64in
Weight:
Approx. 282g/9.9oz
Scope of Application:
Doors and Windows, Hinges, Hinge Openings, etc
Package List:
8 x Hole Opener :
8 x Drill Bit :
1 x Wrench :
Note:
Manual measurement, please allow some error. :

Избор на купувачот..