• Ново
LENTION USB C Центар со 4K HDMI, SD/Micro SD Читач на картички, 3.5 мм Помошен Адаптер, USB 3.0 & 100W PD за 2021- MacBook Pro, Новиот Mac Ер/iPad/Површина, Повеќе, Стабилна Возачот Докинг Станица (CB-D42, Ц?
zoom_in

LENTION USB C Центар со 4K HDMI, SD/Micro SD Читач на картички, 3.5 мм Помошен Адаптер, USB 3.0 & 100W PD за 2021- MacBook Pro,

DEN 1343.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Новиот Mac Book Air & Про 13/15/16 (Со Thunderbolt Порта 3) / Mac Book Pro & Воздух 2020 М1 / Mac Book 12 / Нови i Mac / i Mac Про.Не се компатибилни со Apple Superdrive.Поддршка на Новиот Mac Book Air/Pro, Surface Pro 7/Про X/Оди, Нови i Pad на Воздух/Pro, Samsung Galaxy Tab, 2-во-1 Влошки, Chromebook, Dell/HP/Леново/etc уреди со ДП ALT Режим, целосна функција USB-C или Thunderbolt порта 3.Не Само Хаб : Lenition D42 USB C докинг станица е универзален лаптоп приклучните без став.Стандардот вклучени 3 главни карактеристики : Не-Мешање помеѓу поврзани со периферни уреди, Доволно за напојување, и на Уреди кои работат под нормална температура без прегревање.0 стандард за да им помогне на купувачите се купи со доверба. Lenovo Yoga 930 / 920 / 910 / 720.Ве Молиме Имајте Во Предвид : .Уште поважно, тоа го прави на сон на Еден-Connect-Сите да се обистини.Mac OS : Set → Приказ → Аранжман → Огледало Екранот или Not Windows : Десен клик на работната површина → Графички поставување → Приказ → Продолжен Десктоп/Клон Екранот.

Избор на купувачот..