• Ново
HULISEN Бургер Притиснете Хамбургер Пети Создателот, од не ' Рѓосувачки Челик Хамбургер Притиснете, Круг Пресече Бургер Притиснете Скара Притиснете за СКАРА Рамен Врв
zoom_in

HULISEN Бургер Притиснете Хамбургер Пети Создателот, од не ' Рѓосувачки Челик Хамбургер Притиснете, Круг Пресече Бургер Притиснете

DEN 455.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Високо Квалитетен Материјал : Ова се 6 инчен бургер притиснете направени од Burshed Нерѓосувачки Челик, вклучувајќи зафат се справи, rustproof за разлика од леано железо.Круг зафат се справи со усвојување на ласерска технологија на заварување, што не ќе стане губат со текот на времето, и тоа може да остане фирма за долго време.Ажурирани Работ Дизајн : Дизајниран со 0.8 cm(0.3 инчи) потенки застана на Работ, заклучување сокови кога го притискате надолу за да се создаде хрупкави, испукана рабови и сочно центар, се потенки појасни плескавица.Мазна & Рамна Површина : рамна и мазна дното на пресече бургер притиснете може да ви помогне да добие на хамбургер на еднаква дебелина.Мазна, полиран не ' рѓосувачки челик функција не-стап, лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно.Се Пети во Секунди : Едноставно се вчита на бургер samsher со месо, риба или veggie мешавина и притиснете надолу на рачка за да се произведе еден совршен тенка круг пети!Подобро користете го користите пергамент хартија во меѓу пети и притиснете.Ефикасна Готвење & Зголемување Вкус : притисоци за да се направи храна заврши готвење побрзо, а додавање на уникатен вкус.Притиснете за излез на маснотии за здраво готвење и заштеда на вашиот готвење време.

Избор на купувачот..