• Ново
БОШ FB700 7-Парче Дрво Forstner Малку Сет
zoom_in

БОШ FB700 7-Парче Дрво Forstner Малку Сет

DEN 1319.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дизајниран за совршено мазна, рамна дно и раска-слободен дупки, дури и на крајот-жито и преку јазли.Хром-челик легура изградба им овозможува на битови за да ги издржи високите температури при дупчење, намалување на ризикот од горење.Бред точка центри малку за лесно позиционирање на дупка.Бош forstner вежба битови се погодни за преносни вежби или стационарни машини.Вклучени forstner битови : (1) 1/4", (1) 3/8", (1) 1/2", (1) 5/8", (1) 3/4", (1) 7/8", (1) 1".

Избор на купувачот..