• Ново
2 инчен 6x5.5 за да 6x5.5 Центар Оддалечиме Тркала Изолација Компатибилен со Такома 4Runner Тундра FJ Крстарење Fortuner Sequoia GX460 GX470, 4 ПАРЧИЊА 6x139.7mm Тркала Spacer за Полнење со M12x1.5 Stu
zoom_in

2 инчен 6x5.5 за да 6x5.5 Центар Оддалечиме Тркала Изолација Компатибилен со Такома 4Runner Тундра FJ Крстарење Fortuner Sequoia

DEN 2879.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Тркала Spacer Параметар】- 2 инчи (50.8 mm) Дебелина 6x5.5" (6x139.7mm) Возило Топ Моделот 6x5.5" (6x139.7mm) Тркало Топ Моделот 106mm Центар Понесе M12x1.5 Тема На Теренот. 【Зошто се Инсталира Тркала Изолација 】- може да се зголеми гуми царинење, поправи кочница менгеме царинење проблеми, дозволите инсталација на поширока и поголеми гуми, му овозможи на вашето возило со поагресивен став и изглед. 【Тркала Spacer Компатибилност】- Компатибилен со 1995-2021 Такома 4 WD/Пред-Тркач/VVT-i (не одговара 2 WD S-Тркач или X-Тркач), од 2000 до 2006 година Тундра, 1995-2021 4 Runner, 2007-2020 FJ Cruiser, 2004-2019 Ventury, 2001-2007 Sequoia, 2005-2021 Fortuner, 2003-2009 GX470, 2010-2021 GX460, 1989-2009 HILUX SURF, 1979-2020 HILUX 4 WD, 2015-2020 HILUX REVO. 【Процес и Материјал】- Фалсификувани од 6061-T6 алуминиумска легура, ЦПУ автоматски обработка, површината anodic оксидација и термичка обработка, не само што обезбеди висока прецизност и стабилност, но исто така и подобрување на цврстина и отпорност на корозија на материјал, со 12.9 класа студ. 【Гаранција и Услуги】- Сите FLYCLE тркала изолација се опфатени со 2 години гаранција,ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања во врска со нашите производи и услуги. 1995-2021 Такома 4 WD/Пред-Тркач/VVT-i (не одговара 2 WD S-Тркач или X-Тркач)2000-2006 Tundra1995-2021 4 Runner2007-2020 FJ Cruiser2004-2019 Ventury2001-2007 Sequoia2005-2021 Fortuner2003-2009 GX4702010-2021 GX460.

Избор на купувачот..