• Ново
ОЕМ N489902 замена бенд видов кауција се справи со DCS374 DWM120
zoom_in

ОЕМ N489902 замена бенд видов кауција се справи со DCS374 DWM120

DEN 439.44

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Вистински, ОЕМ Dewalt Замена Дел.Dewalt замена кауција рачка, дел број N489902. Компатибилен со : DCS374 B Тип 1, DCS374 P2 Тип 1, DWM120 Тип 1, DWM120 Тип 2, DWM120 K Тип 1, DWM120 K Тип 2. Мерки околу X 5.50 4.50 1.10 X инчи.

Избор на купувачот..