• Ново
Чупка Книги 3D Животинско Забавна Интерактивна Бебе Интерактивна Книга за Собирање C
zoom_in

Чупка Книги 3D Животинско Забавна Интерактивна Бебе Интерактивна Книга за Собирање C

DEN 207.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дефинитивно, нашиот производ, исто така може да го стимулира бебето сетилен развој и ефективно да се прави бебе внимание поради тоа што има вграден звук хартија дизајн кој го прави "rustling" звук кога триење на предните или back.by крцкањето да добиете неверојатно звучи, нашата облека книга е гласот на уред за животно опашка.Идеален избор за големината на бебето страна, поудобно и полесно кога читате лесни за чистење, рака мие, да ги задржи формата и квалитетот.меки и удобни бебе крпа книга е најдобар рано учење книга.Тој е направен од платно, е издржлив за да го користите.Постојат две големини на производот за да изберете од.Совршен за роденден, божиќ, празник подароци.тие се одлични посебно образование играчки за новороденчињата, бебиња и мали деца.може да бебе признае повеќе форми и бои.на светли бои се привлечат бебе е љубопитност и внимание и да развие нивното размислување и моторни вештини.

Избор на купувачот..