• Ново
Bacati Пеперутки/Ladybugs Складирање Кутија, Розова/Чоколадо, Мали
zoom_in

Bacati Пеперутки/Ladybugs Складирање Кутија, Розова/Чоколадо, Мали

DEN 114.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% памук капка со ткаени/полиестер платформа ткаенина со исклучок на украси.Увезени.Направен од 100% памук надвор школка и не ткаени внатрешно, тоа е опремен со засилен картон страни за издржливост.Тоа е доволно пространа да се одржи играчки, облека и други есенцијални елементи.Набори настрана кога не е во употреба.На количка за складирање кутија одговара на повеќето cubbyhole shelving.Ова е голема бебе туш присутни што помага да се очекува од мајките ги задржат своите бебе бебе соба нередот слободни.Развива организации вештини кај децата рано.Bacati Складирање : Неколку големини за да изберете од бебе соба за Складирање Caddy : 12 L X 8 (W X 6 H инчи ; Мали Складирање Tote : 10 L x 10 W x 10 H инчи; Голем Складирање Tote : 14 L 14 x W x 10 H инчи; Расклопна Забавува : 18 H x 13 L x 13 W инчи; Laundary Забавува со Дрвени Застане и Решетката Лагер : 23 H x 13 W x 10 L инчи; Складирање Играчка Градите : 24.5 L x 15 W x 14 H инчи.Постојат многу други cordinating accesories да ги купите одделно во оваа постелнина колекции за да се направи вашето дете е расадник изгледа единствен, стилски и шик вклучувајќи и повеќе опции на креветчето/дете кревет листови, странични панели, прозорец vlance, креветчето/дете кревет здолништа, ќебиња, 10 pc креветчето поставува со Браник Подлога, со Една Долга Страна Креветчето Железнички Капак, со 2 креветчето опремени листови, 4 pc креветчето сетови, 6 pc креветчето групи, деца на чување, вклучувајќи и бебе соба за Складирање Caddy, Забавува, Играчка Градите, Складирање Totes во повеќе големини, 4 pc деца постелнина сетови, 3 pc деца чаршаф сетови, декември перница, Мемо Одбор.Бебе Активност Салата, quilted менување на подлога опфаќа, Медицинска Перница и се Покрива, Tee Пишам, 2 пакет краток страна креветчето железнички опфаќа, итн располагање да ги купите одделно од Bacati.

Избор на купувачот..