• Ново
Banbury Акцент на Градите, База Материјал: Цврсто Дрво, Вкупниот: 14.3 H x 28 W x 14.5 D
zoom_in

Banbury Акцент на Градите, База Материјал: Цврсто Дрво, Вкупниот: 14.3 H x 28 W x 14.5 D

DEN 1468.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

База Материјал : Цврсто Дрво, Вкупниот : 14.3" H x 28" W x 14.5" D. Ruggedly изграден дизајнирани да трае, ова градите има солидна дрвена конструкција надополнет со прекрасна месинг хардвер.Тоа е заврши на сите страни, и капакот има здрав зглоб., Горниот Материјал : Цврсти + Произведени Дрво.Цврсто Дрво, Нема Собрание Потребно.

Избор на купувачот..