• Ново
ZJBD Главата Монтирани Поправка Зголемувачот Десктоп Зголемувачот Клип Десктоп Зголемувачот Осветлени MagnifierWhite 5x/10х/15x/20x Поправка Осветлување Стакло Зголемувачот (?
zoom_in

ZJBD Главата Монтирани Поправка Зголемувачот Десктоп Зголемувачот Клип Десктоп Зголемувачот Осветлени MagnifierWhite 5x/10х/15x/20x

DEN 3379.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Лупа се направени од високо-квалитетни материјали и се издржливи и отпорни на оштетување.Ергономски дизајн го прави полесно за луѓето да се користи.Ја функцијата за зумирање е прецизен и ги задоволува потребите на различни луѓе.Ние ги извршуваат user-friendly дизајн концепти и да креирате дизајни кои одговараат на човештвото!.

Избор на купувачот..