• Ново
Stencil1 Радијална 2 Матрицата - Трајни Квалитет Обновливи Stencils за Сликарство Занаети и Ентериер - Оркестарот на Ѕидовите Ткаенина & Мебел Рециклираат Уметнички Занает
zoom_in

Stencil1 Радијална 2 Матрицата - Трајни Квалитет Обновливи Stencils за Сликарство Занаети и Ентериер - Оркестарот на Ѕидовите Ткаенина

DEN 143.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Оваа 5.75" x 6" матрицата е идеален за уметнички проекти, маици, и многу повеќе!.Направени од mylar, лесно да се мијат и повторна употреба.Користење со Матрицата 1 спрејови, Sharpies, Спреј бои и повеќе!Урбан, графити инспириран дизајн идеален за дома декор, уметности и занаети и мода!.Сите матрицата дизајни се оригинални уметнички дела на Ед Roth и се заштитени со авторски права.Не можете да се создаде предмети за препродажба користење на stencils без писмена дозвола и лиценцирање договор од Stencil1.

Избор на купувачот..