• Ново
Tupkee Двоен Ѕид Стакло Гимнастик - 14-Унца, Сите Стаклени Обновливи Изолирани Чај/Кафе Кригла & Капак, Рака Разнесени Стакло Патување Кригла - Jacaranda
zoom_in

Tupkee Двоен Ѕид Стакло Гимнастик - 14-Унца, Сите Стаклени Обновливи Изолирани Чај/Кафе Кригла & Капак, Рака Разнесени Стакло Патување

DEN 623.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

СТАКЛО SIP КАПАК ЗА ПРИРОДЕН ВКУС – Сите Стакло Гимнастик капак обезбедува природен вкус, без никаква пластика или метал вкус, и тоа е олово-слободен за разлика од пластика.Има мир на умот, знаејќи дека без токсини се leached во вашиот пијалоци како ќе ги троши.ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ СИЛИКОНИ ПЕЧАТ – Стакло патување кригла вклучува Висок квалитет на ФДУ Храна Одделение тестирани, BPA free силикони Печат за да се спречи протекување било пиејќи од гимнастик, може да се стави слама во врвот дупка и да уживате во вашето кафе патување кригла пиење на патот.РАКА РАЗНЕСЕНИ BOROSILICATE СТАКЛО – Tupkee рачно изработени Устата Разнесени Borosilicate Двојно Ѕидови од Стакло Изолирани Гимнастик, е на Висока Температура Отпорни на Топлина стакло, лабораторија тестирани, се способни да го издржат термички шок и кршејќи со температура промени, Микробранова печка и Замрзнувач Безбедно, Рака Мие Само.ДВОЕН ЅИД КОНСТРУКЦИЈА ЗА ПОДОБРА ИЗОЛАЦИЈА – Вашиот омилен чај или кафе ќе остане свежа и топла, и вашата рака ќе остане кул со двојна изолација за кафе кригла – така го задржува iced пијалаци постудено за подолг период на време додека надворешното стакло ѕид останува удобно на допир и го намалува кондензацијата.ЛЕСНО КОНТРОЛА И БЕЗБЕДНА БАЗА – Обновливи Чаша Кафе Патување Кригла Вклучува силикони ракав за да се обезбеди не се лизга зафат – и силиконска база на дното на чашата за стакло заштита.

Избор на купувачот..