• Ново
Стенли Отстранлив 4 Купот на Канцелариски Материјали Организатор Caddy за Ножици, Пенкала, Моливи, Notepads Уметност Материјали и други Биро Essentials, Бела (SCICAD)
zoom_in

Стенли Отстранлив 4 Купот на Канцелариски Материјали Организатор Caddy за Ножици, Пенкала, Моливи, Notepads Уметност Материјали и

DEN 2390.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

4 отстранлив чаши за стрес-слободен за споделување и чистење.Сметководствена рачка за лесен транспорт.Чаши се дизајнирани да седат sturdily во caddy за дополнителна стабилност.Лесно се организира режа стилови и бои (ножици не се вклучени).Одлично за други училишни материјали како highlighters, моливи, пенкала, и повеќе (не се вклучени).

Избор на купувачот..