• Ново
Aspen Креативни 20307 13 Со Дијаметар Од Таванот Medallion
zoom_in

Aspen Креативни 20307 13 Со Дијаметар Од Таванот Medallion

DEN 743.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

13 инчен дијаметар декоративни Таванот Medallion во бела завршница.Направени со полиуретан и е лесен за брза и лесна инсталација.Aspen Креативни Таванот медалјони се подготвени за боја за да одговара на вашиот Плафон или боја со акцент Боја за да го означите вашиот дом е décor.Примена : прикривање на пукнатини или дупки, кои се премногу големи за околу Тела.Совршено декоративни прилог за светлина привезоци, Таванот фанови, лустери, и многу други Тела.

Избор на купувачот..