• Ново
FLECHZAO Игралиште за Заштита на Нето-Safety Net Балкон Banister Скалило Заштита Ограда Оркестарот Качување Нето Отворено Treehouse Деца Замав Јаже Пребивање (Големина : 1x9m(3x29ft))
zoom_in

FLECHZAO Игралиште за Заштита на Нето-Safety Net Балкон Banister Скалило Заштита Ограда Оркестарот Качување Нето Отворено Treehouse

DEN 4808.64

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Качување Безбедност Нето, elastically продолжителен способност на мали, времето отпорни, отпорни на абење, долг животен век,еколошки, не-токсични.Безбедност на децата на оградата нето обезбедува безбедно игри средина за деца,јаже нето исто така, може да ефикасно да се спречи децата глави, телото преку песната и здрав за внатрешна и надворешна балкон по скалите за да се осигура безбедноста на децата.Мулти-користете качување нето : Јаже нето користи за заштита на семејството балкон оградата и скалите безбедност, на тема партија хотел куќи кафе bookshop ресторан виси таванот декорација; сајт ограда; фудбалски тренинг база ограда, итн.Безбедносни Совети : Редовно да ги проверите за безбедност на мрежата за било скриени опасности предизвикани од надворешни или човечки фактори, и да го замени тоа во време за да се заштити безбедноста.Mesh големина*јаже дијаметар : 5cm*5мм.

Избор на купувачот..