• Ново
Преминат преку 4TB USB 3.1 Генералот 1 StoreJet Шок Отпорни Солиден Преносни 2.5 Екстерен Хард Диск TS4TSJ25H3B (Сина) + Компактен Хард Диск Случај
zoom_in

Преминат преку 4TB USB 3.1 Генералот 1 StoreJet Шок Отпорни Солиден Преносни 2.5 Екстерен Хард Диск TS4TSJ25H3B (Сина) + Компактен

DEN 3358.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ЕКСКЛУЗИВЕН ПАКЕТ : Овој уникатен пакет е само она што ви треба за да ја задржите вашите податоци безбедно и сигурно на сите времиња.Својата издржливост, и воено-одделение шок отпор го прави совршен, без разлика каде се наоѓате.ДОВОЛНО МЕМОРИЈА : Со висок капацитет на 4 TB, можете да ги зачувувате и назад до сите на вашите датотеки.Оваа on-the-go складирање решение е совршен за патување со мир на умот!.ХАРД ДИСК КАРАКТЕРИСТИКИ : 4 TB Капацитет на Складирање - USB 3.0 Интерфејс - Bus-Напојувани - 256-Битна AES Енкрипција - Три-Фаза Шок Систем за Заштита - One Touch Авто-Копчето за backup - LED моќ/Data Transfer Индикатор за Активност.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : преминат преку 4 TB USB 3.1 Генералот 1 Store Jet 25 H3 Надворешен Хард Диск (Сина) + Случај Логика Пренослив Хард Диск Случај (Црна).

Избор на купувачот..