• Ново
X-GlcA Cyclohexylammonium Сол [5-Bromo-4-chloro-3-indolyl-?-Д-glucuronic киселина, cyclohexylammonium сол], 500 Милиграми
zoom_in

X-GlcA Cyclohexylammonium Сол [5-Bromo-4-chloro-3-indolyl-?-Д-glucuronic киселина, cyclohexylammonium сол], 500 Милиграми

DEN 1860.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрога.Хемиска Формула : C20 H26 Br Cl N2 O7. CAS Број : 114162-64-0. Молекуларна Тежина : 521.8. Вообичаено Име : 5-Bromo-4-chloro-3-indolyl-β-D-glucuronic киселина, cyclohexylammonium сол.

Избор на купувачот..