• Ново
E26 Приклучок Адаптер E26 База Приклучок Адаптер Сијалица Штекер Pigtail, Завртка во Машки Светлина Штекер Pigtail, E26 Медиум База Вдлабнати Светлина Адаптер (10PCS)
zoom_in

E26 Приклучок Адаптер E26 База Приклучок Адаптер Сијалица Штекер Pigtail, Завртка во Машки Светлина Штекер Pigtail, E26 Медиум База

DEN 331.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

E26 медиум база адаптер за поврзување со switch светлина приклучок и можете да го вклучите/исклучите прекинувачот за контрола на светлина fixtur.E26 сијалица приклучок адаптер прекинувачи вашиот приклучок во штекер без жици.Производ материјал : PBT.УЛ Наведени, со користење на 18 AWG челичното јадро, изолација пламен retardant, отпорни на топлина, и издржливи.Max.wattage : 660 W; Напонски опсег : 0-125 V; Топлина отпорни на температура : 150°C. Лесно да се инсталира : E26 стандардни завртки светлина држачот со 2 електрични води подготвени да се поврзете, тоа е лесна и брза инсталација. (позитивна црна и бела негативни).Овие се одлични за кога светлината треба да биде насочено кон одредена локација, и ви овозможува да го направите тоа без да се купи сосема нов тела.

Избор на купувачот..