• Ново
Minkissy 2 парчиња Смола Помине Уметност Палета полски Носител Цртање Палета на Бои Помине Уметност Сликарство Гел Палета Нокти Алатка Стил 3
zoom_in

Minkissy 2 парчиња Смола Помине Уметност Палета полски Носител Цртање Палета на Бои Помине Уметност Сликарство Гел Палета Нокти Алатка

DEN 254.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Мазна и професионални текстура е лесно да се чисти и да ги исклучи.Рамката е тапа, не се загрижени за тоа дека тоа ќе биде остар и ќе те боли.Доволно голема за да се одржи многу повеќе бои и пигменти сакате да се меша.Нашите мали плочи можат да ги задоволат своите основни потреби, многу практичен за употреба.Убава боја и удобно текстура, високо оценети и исклучителна, притисни во првите редови на модната тенденција со овој помине уметност палета прстен.Одлична за различни ноктите боја употреба, добра алатка за да креирате и своја убавина и мода.Вие сте слободни да прилагодено вашиот око сенки, кармин, concealers, фондации, пигмент и слично.за било која боја и текстура, како сакате.Идеален за сликарство, што го помине уметност и вчитување некои мали накит како мала вежба.И погоден за професионална, ноктите салон, помине уметност училиште, помине уметност уметник и лична или домашна употреба, на големо, итн.

Избор на купувачот..