• Ново
Samlight Камионот Корито Страна Ѕид Подлога 4 ПАРЧИЊА 1000 Фунти Вратоврска Надолу Подлога Капацитет Одговара за 2007-2018 Chevy Silverdo GMC Сиера и 2015-2018 Chevy Колорадо GMC Кањон
zoom_in

Samlight Камионот Корито Страна Ѕид Подлога 4 ПАРЧИЊА 1000 Фунти Вратоврска Надолу Подлога Капацитет Одговара за 2007-2018 Chevy

DEN 455.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

???? 【СОЛИДНА ВРАТОВРСКА НАДОЛУ ПОДЛОГА】 Планината во sidewalls и пред ѕид во било на 9 места, кои може да се подобри товар способност на вашето возило во вашиот удел џебови, и фиксно на резервни позиција. ???? 【FITMENT】 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 Chevy Silverado/ GMC Сиера, 2015 2016 2017 2018 Chevy Колорадо/ GMC Кањонот gmc сиера вратоврска падови, chevy камионот корито додатоци, chevy колорадо додатоци. ???? 【СУПЕР СИЛЕН УМРЕ-ФРЛИЈА АЛУМИНИУМ ПРСТЕН】 Голема & Трајни Прстени со најлон база создаде 1000 кг капацитет и секогаш чување флеш против ѕид и надвор од патот. ???? 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】 дизајн за оригинални Камионот Корито удел џебовите, не се потребни никакви дупчење измена,Тоа е лесно да се инсталира на производи,се вклопува во Постојните Камионот Корито Локации.Пресврт за да се стегне. ???? 【ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА】 4 PCS камионот корито страна ѕид подлога со монтажа хардвер и дихтунзи, 1 Година Гаранција.

Избор на купувачот..