• Ново
Спирала Flute Допрете, MBot, TICN, 8-32
zoom_in

Спирала Flute Допрете, MBot, TICN, 8-32

DEN 902.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Изменета на дното допрете го може да достигне до дното на слепи дупка за да се намали теми.VC-10 прав метал ХСС (High-Speed Челик) супстрат за употреба со тешки материјали.Титаниум јаглерод нитрид (Ti CN) слој подмачкува супстрат за висока температура стабилност и нуди подобра отпорност на триење од Калај слој.

Избор на купувачот..