• Ново
TUO Бифтек Нож - 5 инчен Професионална Кујна Бифтек Нож во Собата на 4 - Кујна Вечера Ножеви - G10 Целосна Танг Рачка - High-End Нож Set - BLACK HAWK S Серија
zoom_in

TUO Бифтек Нож - 5 инчен Професионална Кујна Бифтек Нож во Собата на 4 - Кујна Вечера Ножеви - G10 Целосна Танг Рачка - High-End

DEN 3598.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

????ВРЕЖАН ТЕКСТУРА - Фалсификување технологија се користи за да се engrave на 3 D модел на сечилото да се постигне нежен изглед.3 D моделот, се намалува површината на контактот помеѓу храната и на сечилото, која може да ја спречи на храна од лепење на нож и да се обезбеди максимална сечење ефикасност. ✅ ВИСОКО-КВАЛИТЕТЕН ЧЕЛИК Кој специјални-фалсификувани германски нерѓосувачки челик со прецизна вакуум термички третман, азот ниски температури калење, постигнување на висока отпорност на корозија и на работ на задржување.Тоа не ќе го уништи вкусот на храната, што ќе ви овозможи да ги вкусат вкусните стек. ✅ ДИРЕКТНО & ОСТАР РАБ - Секој работ на ножот е рачно полиран многу пати да се постигне висок степен на цврстина на 56+HRC и острина.На straight edge се обезбеди одлична сечење способност, во прилог на режење вашиот стек, тоа исто така може да ви помогне парче преку друга храна, за да ги направи одговара за јадење. ✅ ДИЗАЈНИРАН ЗА УДОБНОСТ - На ергономски дизајн на G10 се справи со совршено се вклопува во вашата дланка, додека обезбедување на вас со удобен контрола, која може ефикасно да се намали товарот на вашиот зглоб.Мозаикот занитвам во средината носи севкупна хармонија и одлична visuality на целата парче. ????НАЈДОБАР ПОДАРОК ИЗБОР - Black Hawk-S серија бифтек нож има една убава и high-end кастинг текстура.Таа, исто така доаѓа со исклучителен подарок кутија, која може да се користи како најдобар избор за подарок за вашето семејство или пријатели, без разлика дали тоа е Денот на Вљубените, Helloween, денот на Благодарноста, Божиќ или Нова Година е Ден.

Избор на купувачот..