• Ново
Наутика Девојка е Кратко Sleeve Графички Tee
zoom_in

Наутика Девојка е Кратко Sleeve Графички Tee

DEN 365.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Карактеристики : исклучување на рамо поврзана предиво боја на врвот со помешани деколте.Работи добро со : оваа девојка мода врвот е совршен летен врвот.Го спарите со здолниште и сандали за посебен ден или шорцеви и патики за еден неврзан атмосфера.Совршен за повик носат, лето плажа дена, вечери надвор, или lounging наоколу.Блузи : нашата мода блузи се совршени со секоја краткорочна или здолниште.Десетици стилови и боја опции за секоја прилика.Удобно се вклопуваат : ние се користи високо квалитетни и меки материјали.Тоа не само што изгледа фантастично, исто така, се чувствува одлично.Одам да го состави таа ќе сакаат да носат повторно и повторно.Одличен подарок : оваа мода врвот прави неверојатни подарок за вашата ќерка, внука или внук.

Избор на купувачот..