• Ново
Backseat Автомобил Организатор Носат-отпорни, Кожни Водоотпорни Заштитници Удар Душеци Универзална столче Назад Организатор 1 Пакет,Црна
zoom_in

Backseat Автомобил Организатор Носат-отпорни, Кожни Водоотпорни Заштитници Удар Душеци Универзална столче Назад Организатор 1 Пакет,Црна

DEN 477.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Повеќе Чување】столче Назад Заштитници Големина : 26inch* 20inch(65cm*50cm),универзална одговара на сите типови на Автомобил,Комбе и ЏИП. 7 Складирање Џебови се нудат за да се задржи Деца " снек, пијат, играчка, книга, Таблет, Пенкала, Играчки, Пелени,Салфетка,итн.Сè за Деца на долгиот пат патувања и дневна рутина може да се стави во Автомобил Организаторите. 【Универзална Styel】2 x Пијалаци шише торба, 1 x Место за чадори,1 x Ipad книга складирање торба,1 x Ткиво кутија џеб,2 x Мобилен телефон складирање торба.Може да место вода првенство,складирање, грицки, играчки, пијат, телефон,чадор,канцелариски материјал,итн,пијалоци и други цилиндрични предмети.Складирање играчка, пијат шише, чадор, канцелариски материјал,итн.чување на Книги,Таблети 10 инчи,на лепенка е безбеден,складирање ткиво кутија и други. 【Премиум Материјали】Автомобил организатор е направен од Носат-отпорни, кожа еколошки материјал, водоотпорен, Нема Штета Мирис и долготрајна.Машина перат и Лесно да се чисти.Мора да имаат за семејство со деца или домашни миленици. 【 Прилагодливи и Лесна Инсталација】 На Backseat организаторот може да биде инсталиран брзо со својата прилагодливи ремени, Погоден за повеќето автомобили, возила, Џипови, камиони, комбиња и ЏИП.Висат на организаторот на задното седиште и тока до, се прилагоди на должината потоа можете да уживате складирање организатор слободно.На прилагодливи ремени со брзо ослободување токи остануваат скриени и надвор од патот, на предните патници и возачот не ги чувствуваат. 【Пакетот Вклучува】ќе добие 1 buc Автомобил Backseat Организаторите.Ве молиме да не контактирате со било кој квалитет на проблемот.

Избор на купувачот..