• Ново
Eaton Weatherhead 1075X4 Месинг CA360 Мини-Barb Месинг Фитинг, Адаптер Tee, 1/4 Цевка OD x 1/8 Машки & Женски Цевка Нишка
zoom_in

Eaton Weatherhead 1075X4 Месинг CA360 Мини-Barb Месинг Фитинг, Адаптер Tee, 1/4 Цевка OD x 1/8 Машки & Женски Цевка Нишка

DEN 130.32

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Се прилагодува 1/8" NPT женски 1/8" NPT машки крајот и 1/4" OD пластична цевка крајот на 90-степен агли.Месинг за отпорност на корозија, еластичност при високи температури и низок магнетни пропустливост.За употреба во низок притисок на воздухот, coolant, и вакуум апликации.Пакет тежината на Производот : 0.05 фунти.

Избор на купувачот..