• Ново
Gaeirt RS485 Display Модулот, Дигитални Цевка Сериски Порт Метар LED Дисплеј Интелигентни 0.56 инчен RS485 Сериски Порт Дигитален LED Панел Метар за Поврзување
zoom_in

Gaeirt RS485 Display Модулот, Дигитални Цевка Сериски Порт Метар LED Дисплеј Интелигентни 0.56 инчен RS485 Сериски Порт Дигитален

DEN 1708.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

На baud rate може да се 1200bps/2400bps/4800bps/9600bps/19200bps/38400bps/57600bps/119200bps.Поддршка ASCII текст и RTU двојна протокол за автоматска идентификација, нема корисникот поставување на потребните.Голем 0.56 инчен дисплеј област за само 4 цифрен ,повеќе од јасно.На метар може да се прикаже 4 цифрен на сериски порт.Широк спектар на напојување напонот помеѓу DC7~36 V.

Избор на купувачот..